Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Vali Dr. Turan Ergün Köy Ziyaretlerine Devam Ediyor

Vali Dr. Turan Ergün

Vali Dr. Turan Ergün merkeze bağlı Dağdemirler, Yaşamışlar, Dağyenice ve Bağbaşı Köylerini ziyaret etti.

İlk olarak Dağdemirler Köyü’nü ziyaret eden Vali Ergün, burada yaşayan vatandaşlarla bir araya gelerek taleplerini alıp, yapılan çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

Dağdemirler Köyü’nün ardından Yaşamışlar Köyü’ne geçen Vali Ergün, köy halkı ile sohbet ederek köyle ilgili bilgi aldı, vatandaşların isteklerini dinledi.

Ardından Dağyenice Köyü’ne geçerek köyde yaşayan vatandaşlarımızın talep ve ihtiyaçlarını dinleyen Vali Ergün, vatandaş buluşması sonrasında İl Özel İdaresi tarafından köyde gerçekleştirilen yatırımları yerinde inceledi.

Son ziyaretini Bağbaşı Köyü’ne yapan Vali Dr. Turan Ergün, burada vatandaşlarla bir araya gelerek köyde yapılan çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Vali Ergün, köy ziyaretleri sırasında göstermiş oldukları misafirperverlik ve hoş sohbetleri için tüm vatandaşlarımıza teşekkür etti.

Vali Dr. Turan Ergün’e ziyaretleri programında İl Jandarma Komutanı Albay Fahri Semiz, İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Kolcu, İl Genel Meclisi Başkanı Nuri Demir ve ilgili kurum müdürleri eşlik etti.