Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

UŞAK SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLER ODASI’NIN YENİ HİZMET BİNASI AÇILDI

​​​​​​​Uşak Serbest Muhasebeci Mali

​​​​​​​Uşak Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nın yeni eğitim ve hizmet binası görkemli bir törenle açıldı. Uşak Ticaret Odası’nın hemen yanında yer alan yeni bina, üyeler ve davetliler tarafından büyük ilgi gördü.

Açılış törenine Uşak Valisi Dr. Turan Ergün, Uşak Belediye Başkan Vekili Uğur Albayrak, Başkan Yardımcısı Halil Arslan, Uşak protokolü, TÜRMOB Genel Başkanı Emre Kartaloğlu ve birçok ilin oda başkanları katıldı.

Oda Başkanı Mustafa Mıdık, açılış konuşmasında projeye ilişkin duygularını dile getirerek, “Bir hayali gerçeğe dönüştürmek için azim ve fedakarlık gerektiğine inanarak bu zorlu süreçte bu eseri ortaya çıkardık. 380 üyemizin haklı talebini yerine getirmenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Binamızın tamamlanmasında emeği geçen herkese, genel başkanımıza, çalışma arkadaşlarıma, Uşak Belediye Başkanı Özkan Yalım’a teşekkür ediyorum. Yeni eğitim ve hizmet binamızın hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

TÜRMOB Genel Başkanı Emre Kartaloğlu, konuşmasında, “Mustafa Başkan çok heyecanlı ve mutlu, çünkü çok uğraştı. Uşak’ta böyle bir hizmet binasının olmasından çok mutluyuz. Biz büyük bir aileyiz. Aksaray’dan Çanakkale’ye kadar birçok oda başkanlarımız burada bizi yalnız bırakmadı. Meslek dayanışması gerçekten çok önemli. Burada bulunan tüm meslektaşlarıma ve oda başkanlarıma teşekkür ediyorum. Yeni oda hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

Uşak Valisi Dr. Turan Ergün ise, “2019 yılından bu yana süren çabalarla oluşturulmuş bir ürünü görmek ve hizmete sunmak için sizlerle bugün burada olmaktan duyduğum memnuniyeti ifade etmek istiyorum. Uşak’ta 220’si aktif olmak üzere 380 muhasebeci ve mali müşavir arkadaşımız var. Yeni hizmet binasında tüm çalışan arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA