Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

SAADET PARTİSİ UŞAK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI RAMAZAN YAVUZ ACAR VE TEŞKİLATI, FESTİVA AVM ESNAFLARINI ZİYARET ETTİ

Uşak’ın seçim atmosferi hız

Uşak’ın seçim atmosferi hız kazanırken, Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Ramazan Yavuz Acar ve beraberindeki teşkilat mensupları, Festiva Alışveriş Merkezi’nde esnafları ziyaret etti.

Acar ve beraberindeki heyet, esnaflarla bir araya gelerek onların sorunlarını dinledi, taleplerini aldı. Ziyaret sırasında esnaflarla samimi bir diyalog kuran Acar, Uşak’ın kalkınması ve gelişmesi için yapmayı planladığı projeleri esnaflara anlattı.

Ziyaret sırasında konuşan Ramazan Yavuz Acar, “Uşak’ın kalkınması ve esnafın refahı için çalışacağımıza inanıyoruz. Sizlerin sorunlarını çözmek, işlerinizi kolaylaştırmak için projelerimiz var. Esnaflarımızın desteğiyle, birlikte el birliğiyle Uşak’ı daha güzel bir şehir haline getireceğiz” dedi.

Teşkilat mensupları da esnaflarla birebir görüşerek destek istediler ve Saadet Partisi’nin Uşak için önerdiği çözümleri paylaştılar.

Festiva AVM esnafının ilgiyle karşıladığı ziyaret, yerel seçimlere yönelik çalışmaların hızlandığı bu dönemde, Saadet Partisi’nin Uşak Belediye Başkanlığı için yürüttüğü seçim kampanyasının bir parçası olarak gerçekleşti.