Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“MEHMET ÇAKIN, UŞAK HALKI VE ESNAFIYLA BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR: SEÇİM ÇALIŞMALARINA HIZ KESMEDEN DEVAM”

Uşak Belediye Başkanı ve

Uşak Belediye Başkanı ve AK Parti Uşak Belediye Başkan Adayı Mehmet Çakın, AK Parti Uşak Teşkilat Üyeleri ile birlikte seçim çalışmaları kapsamında yürüttüğü ziyaretlerine devam ediyor.

İlk olarak Salı Pazarı ve Uşak Göz Tıp Merkezi civarında hizmet veren esnaflar ile bir araya gelen Başkan Çakın, bölge halkına belediye çalışmalarından bahsederek, samimi sohbetler gerçekleştirdi. Vatandaşlar ise Başkan Çakın’a çalışmalarında kolaylıklar dileyerek, nazik ziyareti için teşekkür etti.

Ardından Uşak İtfaiye Müdürlüğü’ne ziyarette bulun Başkan Çakın, gece gündüz demeden büyük bir özveri ile çalışan itfaiye personellerine kolaylıklar diledi, misafirperverlikleri için teşekkürlerini iletti.

Daha sonra TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Uşak Şubesi Başkanı ve üyeleri ile bir araya gelerek, oda üyelerinin görüş ve önerilerini dinledi. Uşak’ı hep birlikte inşa etmeye hazır ve kararlı olduğunu belirten Başkan Çakın, misafirperverlikleri ve ilgileri için İnşaat Mühendisleri Odası Uşak Şube Başkanı Ümit Alp’e ve yönetim kurulu üyelerine teşekkürlerini iletti.

Ardından AK Parti Uşak İl Başkanlığında teşkilat mensuplarının katılımıyla gerçekleştirilen toplantıya katılan Başkan Çakın, 31 Mart seçimleri için partilerle istişare gerçekleştirdi.

Son olarak sırasıyla Dikilitaş ve Mehmet Akif Ersoy Mahallelerinde ikamet eden Çakır ve Kıymaz ailelerine hane ziyaretinde bulunan Başkan Çakın, vatandaşların beklenti ve ihtiyaçlarını dinleyerek, gönüllere dokunmaya devam edeceğini belirtti. Başkan Çakın güler yüzlü karşılamaları ve samimi sohbetleri için vatandaşlara teşekkürlerini iletti.

Gerçekleşen ziyaretlere, AK Parti İl Başkanı Himmet Yaşar, AK Parti Uşak Milletvekilleri İsmail Güneş ve Fahrettin Tuğrul, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Altan Tufan, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Hilal Sabancı, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı İsmet Özkan ve partililer eşlik etti.