Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

KIZILCASÖĞÜT SARI ÇAM KÜLTÜR VE SANAT FESTİVALİ’NİN 2. GÜNÜ COŞKUYLA TAMAMLANDI

Kızılcasöğüt Sarı Çam Kültür

Kızılcasöğüt Sarı Çam Kültür ve Sanat Festivali’nin ikinci günü, çeşitli etkinliklerle dolu dolu geçti. Kızılcasöğüt Belediye Başkanı Refik Tuncay, festivalin ikinci gününde yoğun katılım gösteren hemşehrilerine teşekkür etti.Başkan Tuncay, “Festivalimizin ikinci gününde bizleri yalnız bırakmayan tüm hemşerilerime teşekkür ederim,” dedi.

Festival programı saat 12:00’de stand açılışlarıyla başladı. Saat 13:30’da Barış Topdemir’in fotoğraf sergisi büyük ilgi gördü. Ardından saat 14:30’da çocuklar için Hacivat ve Karagöz oyunları sergilendi.Günün ilerleyen saatlerinde, saat 15:00’de sokak oyunları ve saat 15:30’da çocuk şarkılarıyla oyunlar düzenlendi. Saat 16:00’da ise çocuklar için çorap kukla yapımı atölyesi gerçekleştirildi. Saat 17:00’de başlayan ip çekme yarışmaları, katılımcılara eğlenceli anlar yaşattı.

Festivalin ikinci günü, saat 21:00’de Uşak Belediyesi Kent Orkestrası’nın konseri ve ses sanatçısı Fatoş Kadıoğlu’nun performansıyla sona erdi. Katılımcılar, konser boyunca eğlenceli ve unutulmaz anlar yaşadı.Festivalde düzenlenen yarışmalarda birinci olanlara da ödülleri verildi.