Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İYİ Parti’nin Uşak Belediye Başkan Adayı Muhammet Gür, Müzisyenlerle Sorunları İrdelerken Bir Araya Geldi

Uşak Belediye Başkanlığı için

Uşak Belediye Başkanlığı için İYİ Parti’nin adayı olan Muhammet Gür, müzisyenlerle buluştuğu bir yemekte, sanatın ve müziğin toplum üzerindeki olumlu etkilerini vurgulayarak, Uşak için daha güzel projelerin altını çizdi. Gür, bu buluşmada müzisyenlerle bir araya gelerek, kahve eşliğinde keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.

Gür, yaptığı açıklamada, müzikle iç içe geçmiş bir Uşak için çözümler üretmek amacıyla bu önemli buluşmayı düzenlediklerini ifade etti. Adaylık sürecinde toplumun farklı kesimleriyle bir araya gelmenin önemine vurgu yapan Gür, müzisyenlerin, sanatın ve kültürün Uşak’ın gelişimine katkı sağlayacağını belirtti.

Adaylık sürecinde Uşaklı vatandaşların sorunlarını dinleyip çözüm önerilerini paylaşmak amacıyla müzisyenlerle bir araya geldiklerini belirten Gür, “Bazen bir kahve yudumlayıp bir şarkı açarsın, susarsın ve o şarkı senin söylemek istediğin her şeyi söyler. İşte biz de bu müzikle buluşarak, Uşak’ın sorunlarını paylaştık ve daha güzel bir Uşak için neler yapabileceğimizi konuştuk. Birlikte Uşağımız için çok güzel işler yapacağımıza bir kez daha inandık. Uşak için hazırız, birlikte başaracağız” dedi.

Muhammet Gür, Uşaklı müzisyenlerle yaptığı bu buluşmanın ardından, seçim sürecinde ilçedeki diğer kesimlerle de bir araya gelerek, projelerini ve hedeflerini paylaşmayı sürdüreceğini belirtti.