Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“İYİ Parti Uşak İl Başkanı Ayşegül Obalı: ‘Seçime Hazırız, Kazanacağız!'”

Uşak İYİ Parti İl

Uşak İYİ Parti İl Başkanı Ayşegül Obalı, seçime sayılı günler kala parti binasında düzenlediği basın toplantısında şehrin siyasi atmosferine dair önemli değerlendirmelerde bulundu. Toplantıya, İYİ Parti’nin Uşak Belediye Başkan adayı Muhammet Gür de katıldı.

 İyi parti Uşak İl Başkanı Ayşegül Obalı, toplantıda yaptığı konuşmada, partisinin şehirde adayını ilk belirleyen parti olduğunu ve yaklaşık dört aydır sahada olduklarını belirtti. Bu süre zarfında şehrin her köşesini karış karış dolaştıklarını ve vatandaşlarla buluştuklarını vurguladı. Sahada yapılan çalışmaların karşılığını gördüklerini ifade eden Obalı, şehirdeki ilgi ve desteğin her geçen gün arttığını dile getirdi ve “İnşallah kazanıyoruz” şeklinde konuştu.

Başkan Obalı, son dört ayda yaşananları değerlendirirken, diğer siyasi partileri eleştirdi. Kirli siyasetin, ihanetin ve yalanların algı operasyonlarını gözlemlediklerini dile getiren Obalı, adayların liyakatları ve projeleri yerine, makamların ve paraların konuşulduğu bir seçim sürecine girildiğini ifade etti. Ancak bu duruma rağmen İYİ Parti’nin çizgisini bozmadığını ve çalışmalarına aynı kararlılıkla devam ettiğini belirtti. Başkan Obalı, muhalefetin de eleştirisini yaparak, gerçekleşmesi imkânsız projelerle vatandaşlara umut tacirliği yapıldığını öne sürdü. Ayrıca, milliyetçilik kavramının siyasi amaçlar için istismar edildiğini belirterek, İYİ Parti’nin milliyetçilik anlayışını vurguladı. Toplantının sonunda ise Obalı, vatandaşlardan sağduyulu olmalarını ve oy kullanırken liyakata ve samimiyete dikkat etmelerini istedi. İYİ Parti’nin Uşak için hazır olduğunu ve kazanacaklarını vurguladı.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA