Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

DEVA PARTİSİ UŞAK BULUŞMASINDA VİZYONUNU AÇIKLADI

Uşak’ta gerçekleşen kapsamlı bir

Uşak’ta gerçekleşen kapsamlı bir etkinlikte, Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) önemli isimleri bir araya getirdi. Genel Başkan Ali Babacan liderliğindeki parti, 31 Mart yerel seçimleri için stratejilerini paylaşmak ve adaylarına destek mesajlarını iletmek amacıyla Uşaklılarla buluştu.

DEVA Partisi’nin Uşak İl Başkanı Yusuf Burak Erol, etkinliğin açılış konuşmasında, 31 Mart yerel seçimlerinde adaylarına yönelik büyük bir destek talebinde bulunarak, Uşak halkına teşekkür etti. Erol, parti olarak şeffaflık, adalet ve dürüstlük ilkeleriyle hareket ettiklerini vurgulayarak, Uşak’ın geleceği için adaylarıyla birlikte çözüm odaklı çalışmalar yapacaklarını belirtti.DEVA Partisi’nin Uşak Belediye Başkan adayı Ahmet Rençber ise yaptığı konuşmada, partisinin yerel, ulusal ve kültürel sorunlara odaklandığını ifade etti. Rençber, Uşak’ın zengin kültürel mirasını koruma, şeffaf ve adaletli bir yönetim anlayışıyla geleceğini inşa etme hedeflerini paylaştı. Ayrıca, DEVA Partisi’nin Uşak sporunu canlandırma ve şehirdeki sorunlara kalıcı çözümler getirme amacında olduğunu belirtti.www.egeseshaber.com

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ise kürsüye çıkarak partisinin 4 yıllık geçmişini değerlendirdi. Babacan, Türkiye’nin siyasette iş üretmeye odaklanması gerektiğini vurgulayarak, diğer siyasi partilerin seçim beyannamelerinin eleştirisini yaptı. Esneklik ve uygulanabilirlik açısından sık sık eleştirilen seçim beyannamelerine karşı DEVA Partisi’nin farklı bir yaklaşım benimsediğini ifade etti. Ayrıca, Sağlık Bakanlığı’nın emekli maaşlarına yönelik politikalarını eleştirerek, hükümete sert ifadelerle yüklendi. Uşak’ta gerçekleşen bu büyük buluşma, DEVA Partisi’nin Uşaklılara yönelik projelerini ve hedeflerini kamuoyuyla paylaşma adına önemli bir adım olarak değerlendirildi.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA