Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

DEMOKRAT PARTİ GENEL BAŞKANI UYSAL, UŞAK’TA ADAY CEYLAN’A DESTEK VERDİ

Demokrat Parti Genel Başkanı

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Uşak Belediye Başkan adayı iş insanı Ekrem Ceylan’a destek vermek için Uşak’a geldi. Uysal’ın ziyareti, ilk olarak parti binasında düzenlenen basın toplantısıyla başladı. Toplantıda ilk konuşmayı ise Uşak Belediye Başkan adayı Ekrem Ceylan gerçekleştirdi.

Ceylan, konuşmasında katılımcılara teşekkür ederek, “Öncelikle teşviklerinizden dolayı hepinize teşekkür ederim. Önümüzde malum 31 Mart, 15 gün kaldı. Geçen gün yaptırdığımız bir araştırmaya göre 50.000 seçmen şu anda kararsızız. Biz, eğer gayret gösterirsek, çalışırsak, bu 50.000 seçmenin oyununa talip olursak seçimi alma şansımız var. Ama karamsar bakarsak, bu işi halledilmez. Değerli arkadaşlar, ben buradan sizlere sesleniyorum, gençlere sesleniyorum. Biz 15 gün uyumayacağız, gece gündüz çalışacağız ve partimizi iktidara, belediye başkanlığına taşıyacağız.” ifadelerini kullandı.

Genel Başkan Gültekin Uysal ise konuşmasında ekonomik konulara değindi. “Dar gelirli vatandaşlarımız, emeklilerimiz 2003 yılında ortalama emekli maaşları asgari ücretin %36 üzerindeyken, bugün ortalama emekli maaşı asgari ücretin %28 altına düşmüş durumda.” diyen Uysal, “Şimdi para yok demeye başlamışlar. Perşembenin gelişi çarşambadan değil Pazartesi’den bellidir. Bu keyfi düzenlenin millete sabır millete şükür etmesini tavsiye ederler. Devletin hiçbir şekilde tasarruf etmediği, kusursuzluklarla beraber kaynakların heba olduğu bir Türkiye var.

20 yıldır Türkiye’yi uluslararası konjektöründe önümüzde sunduğu imkanlarla beraber ekonomik olarak niteliğini dönüştürecek Türkiye’yi yeni güç merkezlerini yükseldiği uluslararası konjektörde yeniden bir çekim merkezi haline getirebilme imkanı varken maalesef bunu başaramadılar, daha da geriye gittik.” şeklinde konuştu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA