Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ UŞAK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MEHMET KAHVECİ, PAZAR YERİNİ ZİYARET ETTİ

Uşak’ın geleceği için çıktığı

Uşak’ın geleceği için çıktığı yolculukta halkla buluşmaya devam eden Büyük Birlik Partisi’nin (BBP) Uşak Belediye Başkan Adayı Mehmet Kahveci, şehrin önemli noktalarından biri olan Pazar Yerlerini ziyaret etti. Kahveci’ye ziyaretinde  (MKYK) Üyesi Uğur Karaca, 1. Sıra Belediye Meclis Üyesi Adayı Bilal Aydın ve partili üyeler eşlik etti.

Pazar Yeri ziyareti sırasında Kahveci, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını dinledi ve belediye başkanı seçilmesi durumunda çözüm önerilerini paylaştı. Kahveci, Uşak’ın her köşesinde olduğu gibi Pazar Yeri’nde de vatandaşların yaşam kalitesini artırmak için projeler geliştireceklerini belirtti.

MKYK Üyesi Uğur Karaca, ziyaret sırasında yaptığı açıklamada, “Mehmet Kahveci, tecrübesi ve vizyonuyla Uşak’ı daha yaşanabilir bir şehir haline getirmek için kararlılıkla çalışacak. Bizler de partili arkadaşlarımızla birlikte destek olmaya devam edeceğiz.” dedi.

1.Sıra Belediye Meclis Üyesi Adayı Bilal Aydın ise, “Partimizin güçlü adayı Mehmet Kahveci, Uşak’ın ihtiyaçlarını karşılayacak projeleriyle halkımızın hizmetinde olacak. Bizler de onun yanında olarak Uşak’ı daha ileriye taşımak için çalışacağız.” şeklinde konuştu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA