Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BAŞARILI İŞ İNSANI MEHMET KAHVECİ, UŞAK BELEDİYE BAŞKANLIĞI İÇİN YENİLİKÇİ PROJELERİNİ AÇIKLIYOR

Uşak’ın sevilen iş insanı

Uşak’ın sevilen iş insanı Mehmet Kahveci, Büyükbirlik Partisi’nin Uşak Belediye Başkan adayı olarak gösterildi. Kahveci, şehrin kalkınması ve halkın yaşam kalitesinin artması için hazırladığı 64 projesini her gün açıklıyor. İşte projelerden bazıları:

11- OTOGAR PROJESİ: Uşak Otogarı, Mehmet Kahveci’nin iddialı projesiyle modern bir çehreye kavuşacak. Yolcular, Uşak’ı sadece bir geçiş noktası olarak değil, unutulmaz bir deneyim olarak hatırlayacaklar. Aynı zamanda projenin uygulanması, şehirde güzel ve kullanışlı bir alanın oluşturulmasını sağlayacak, halka en iyi şekilde sunulacak.

12- KÖPRÜLÜ KAVŞAK PROJESİ: Kazaları önlemek amacıyla şehir içi ve İzmir yolunda güvenliği artırmak için Mehmet Kahveci, köprülü kavşak projesini hayata geçirecek. Kamu hizmeti olarak gördüğü bu projede, her türlü güvenlik önlemleri alınacak ve şehir trafiği daha düzenli hale getirilecek.

13- ORGANİZE SANAYİ PROJESİ: İl genelinde insanların yeteneklerini daha geniş bir perspektifle geliştirebilmeleri için organize sanayi projesi geliştirilecek. Mehmet Kahveci’nin amacı, şehri birçok sektörde geliştirmek ve herkesin iş bulabileceği bir ortam yaratmak.

14- ORGANİZE SERVİS PROJESİ: Organize sanayi bölgesine ulaşım sorunlarını çözmek için, Belediye tarafından veya özel halk otobüsleriyle gün içinde belirli saatlerde servisler düzenlenecek. İşe gitmek isteyen vatandaşlar için mağduriyet ortadan kalkacak.

15- TAKSİ DOLMUŞU PROJESİ: Mehmet Kahveci, taksiciler ve dolmuşçularla işbirliği yaparak hızlı ve konforlu bir ulaşım hizmeti sunmak için taksi dolmuş projesini hayata geçirecek. Bu proje ile zaman kaybı minimuma indirilecek ve şehirdeki ulaşım daha etkili hale gelecek.

Mehmet Kahveci’nin açıkladığı bu projeler, Uşak halkına umut ve şehrin geleceğine yönelik büyük bir vizyon sunuyor. Seçim yaklaştıkça, Kahveci’nin diğer projeleri de merak konusu olmaya devam ediyor.