Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ALTAN TUFAN, AK PARTİ UŞAK MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞINA ATANDI

Uşak AK Parti’de önemli

Uşak AK Parti’de önemli bir değişiklik yaşandı. Merkez İlçe Başkanlığı görevi, Mehmet Bayar’ın İl Genel Meclisi üyeliği için aday olması nedeniyle boşalmıştı. Bu boşluğu doldurmak için yapılan değerlendirmeler sonucunda, Altan Tufan, AK Parti Uşak Merkez İlçe Başkanı olarak atanmıştır.

Altan Tufan, Uşak halkının tanıdığı bir isim olarak öne çıkıyor. 2019 yerel seçimlerinde Uşak Belediye Meclis üyesi olarak seçilen Tufan, gösterdiği performans ve liderlik yetenekleriyle dikkat çekmişti. İnşaat Mühendisi olan Altan Tufan, 14 Mayıs 2023 seçimleri öncesinde de milletvekili aday adayı olmuş, siyasi kariyerine hızla yükselme potansiyeli sergilemişti.

AK Parti Genel Merkezi, Altan Tufan’ı Merkez İlçe Başkanı olarak atayarak, parti içindeki birikimini ve tecrübesini ön plana çıkarmıştır. Tufan, yeni görevinde partisinin hedefleri doğrultusunda çalışarak, Uşak Merkez İlçe teşkilatını daha da güçlendirmeyi amaçlıyor.

Bu atama, AK Parti Uşak’ta bir dönem başkanlık görevini sürdüren Mehmet Bayar’ın yeni bir göreve aday olmasının ardından partinin genç ve dinamik kadrosunu öne çıkarmak adına yapılan stratejik bir tercih olarak değerlendiriliyor.