Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ak Parti Uşak Belediye Başkan Adayı Mehmet Çakın ve İl Başkanı Himmet Yaşar, Ayakkabıcılar Çarşısı’nda Esnaflarla Buluştu

Uşak Belediye Başkanı ve

Uşak Belediye Başkanı ve Ak Parti’nin Uşak Belediye Başkan adayı Mehmet Çakın, beraberinde İl Başkanı Himmet Yaşar, Milletvekili İsmail Güneş ve partinin teşkilatıyla birlikte ÇarşıUşak projesi kapsamında Ayakkabıcılar Çarşısı’ndaki esnafları ziyaret etti. Ziyarette esnaflarla samimi bir şekilde buluşan heyet, projenin alanında hizmet veren esnaflarla sohbet etti ve hayırlı işler diledi.

Ak Parti Uşak İl Başkanı Himmet Yaşar, ziyarette yaptığı konuşmada, “ÇarşıUşak projemiz kapsamında şehrimizin ticaret merkezlerini daha da canlandırmak, esnafımıza destek olmak ve Uşak’ı daha yaşanabilir bir şehir haline getirmek için yoğun bir çaba harcıyoruz. Ayakkabıcılar Çarşısı’nda bulunan değerli esnaflarımızla bir araya gelerek, projelerimizi paylaşıyor ve onların da görüşlerini alıyoruz. Uşak’ın daha iyi bir geleceği için birlikte çalışacağımıza inanıyoruz” dedi.

Belediye Başkanı Mehmet Çakın ise ziyarette esnaflarla birebir sohbetler gerçekleştirdi. Çakın, “Uşak’ın her köşesine dokunarak, vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Ayakkabıcılar Çarşısı’nda bulunan esnaflarımızın da desteğiyle Uşak’ı daha güzel yarınlara taşıyacağımıza inanıyoruz. Bu birliktelikle projelerimizi daha da güçlendireceğiz” şeklinde konuştu.

Ziyaret boyunca esnafların ilgi ve alakasından memnuniyetlerini dile getiren heyet, Uşak halkının projelere olan ilgisinden duydukları memnuniyeti ifade etti. Ayakkabıcılar Çarşısı’ndaki ziyaret, Uşak’ın ticaret hayatını canlandırmak adına atılan adımların bir yansıması olarak değerlendiriliyor.